Książkę "Perły rzucone przed damy" można już kupić. Cena promocyjna!


Witam,

Wiadomość z ostatniej chwili: Książka jest już do kupienia w pierwszych księgarniach!!! Namiary na niektóre księgarnie znajdziecie na Granice lub na LC.

Pozdrawiam i miłego czytania :-)

Od początku powstania bloga umieszczam każdorazowo linki do nowych postów na Facebooku. Ich zasięg, w zależności od tego, czy macie akurat dużo czasu wolnego, czy mało jest różny. Mam wrażenie, że nie wszyscy korzystają z bloga samodzielnie. Dlatego też już dawno dawno temu napisałam posta o tym, jak poruszać się po blogu. Warto go przeczytać i wybrać odpowiednią dla siebie metodę śledzenia i czytania bloga.

Jeśli macie jakieś pomysły na posty lub np. na lekcje języka niemieckiego, czekam na propozycje. Kontakt pod mailem: barbaraberezanska@onet.pl
Na adres możecie kierować również pytania, jeśli macie problem z odnalezieniem czegoś na blogu.

Pozdrawiam
BB

2 komentarze:

  1. Teraz jest taki okres sezonowy, opiekunki mało się udzielają. Zamówiłam książkę. :) Czytałam wywiad, nie przejmuj się, internet nie jest dobrym miejscem na ocenę siebie, czy tego, co robisz. Nigdy nie bierz do siebie wypowiedzi, które są nasycone zazdrością, czy ironią. Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić, nie wdawać się w dyskusję z osobami, które są pozbawione szacunku wobec rozmówcy. Życzę dużo dystansu. Wanda

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja juz dzis ja dostalam 😊Wieczorem biore sie za lekture 😊Na messengera wrzucilam Ci zdjecia.Tutaj chyba nie ma takiej mozliwosci .

    OdpowiedzUsuń